Image
Image

Koszyk jest pusty

Dziękujemy za Twoje zamówienie

Dziękujemy za złożenie zamówienia w Fabryce Kopii! Teraz powinieneś wysłać do nas pliki do druku, abyśmy mogli rozpocząć realizację Twojego zamówienia.
Możesz to zrobić, korzystając z formularza poniżej. Nr zamówienia wysłaliśmy do Ciebie natychmiast po sfinalizowaniu przez Ciebie procedury zakupu. Wklej go, proszę, do formularza.
Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Dodaj pliki z dysku
Wyślij

Jeśli zamówiłeś VOUCHER na druk

Jeśli skorzystałeś z naszej jednorazowej oferty, otrzymasz od nas drogą mailową taki właśnie VOUCHER z Twoimi danymi, dzięki któremu zrealizujesz w naszej drukarni DRUK ZA PÓŁ CENY (pokazany nominał vouchera – przykładowy)! Zasady promocji znajdziesz na odwrocie vouchera. Jeśli nie skorzystałeś z tej oferty, sprawdź, czy jest jeszcze aktualna (kliknij w voucher!).
voucher-250

Nasza Drukarnia Internetowa dla Firm

Jeśli potrzebujesz wydrukować coś więcej niż wizytówki, zapraszamy do naszej DRUKARNI ONLINE, czynnej 24/7/365, w której oferujemy zarówno produkty własne, drukowane w technologii cyfrowej (możliwy express!), jak również produkty współpracujących z nami renomowanych drukarń offsetowych (niska cena!). Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię produktu na stronie, prawdopodobnie możemy go zamówić u jednego z naszych kooperantów.

fabryka-kopii.online

Ekspresowa drukarnia cyfrowa w ścisłym
centrum Warszawy

ul Śliska 10
00-127 Warszawa

Godz. otwarcia:
pon. - pt. | 8:00 - 18:00

22 254 55 55
22 254 66 66
22 428 28 22
882 000 772

Image
© 2022 fabryka-kopii.com

Please publish modules in offcanvas position.