Image
Image

Koszyk jest pusty

Fabryka Kopii, drukarnia w Warszawie, od 1997 r.

tel. 22 254 55 55 I 22 254 66 66

Oferta OGRANICZONA! Dostępna WYŁĄCZNIE Na Tej Stronie!!

Tylko TERAZ 500 wizytówek dla CIEBIE lub
dla Twojej FIRMY aż o 50% TANIEJ !!!

Image

PYTASZ, PO CO MI JESZCZE 500 WIZYTÓWEK?

Odpowiadamy:

Po pierwsze – wszystki wizytówki kiedyś się KOŃCZĄ i trzeba ZAMÓWIĆ następne…
Po drugie – dzisiejsza JEDNORAZOWA OFERTA, jest naprawdę nie do przebicia !! Takiej ceny nie dostaje u nas NIKT, NIGDY i NIGDZIE !! Oferta dostępna jest WYŁĄCZNIE TU i TERAZ !!
Po trzecie – możesz zamówić więcej wizytówek DLA SIEBIE, ale możesz też dodać jeden NOWY WZÓR wizytówki do druku, np. wizytówki FIRMOWE, wizytówki dla INNEJ OSOBY, FIRMY itp.

Zatem, KLIKNIJ w ten wielki pomarańczowy przycisk i DODAJ 500 wizytówek za PÓŁ CENY do swojego zamówienia!

MAX. 1 NOWY WZÓR

W ramach tej jednorazowej promocji możesz zamówić DODATKOWY ZAPAS 500 wizytówek dla siebie (np. takich, jak w pierwszym kroku), bądź dla Twojej firmy lub dowolnej innej osoby (dopuszczalny jest 1 dodatkowy wzór).

CZAS REALIZACJI

Zakładamy połączenie obu zamówień w jedno (100 + 500 wizytówek), dlatego do pierwotnego czasu realizacji należy doliczyć minimum dodatkową godzinę na produkcję kolejnych 500 wizytówek.

PLIKI, POPRAWKI

Obowiązują zasady przygotowania plików jak dla pierwszej wizytówki. Poprawki w dodatkowym pliku wiążą się z podobną dopłatą jak w pierwszym kroku, czyli 40 zł netto.

WYSYŁKA KURIEREM

Zakładamy połączenie obu zamówień tak, aby wysłać oba jedną przesyłką kurierską. W takiej sytuacji NIE PONOSISZ dodatkowych kosztów wysyłki drugiego zamówienia.

© 2022 fabryka-kopii.com

Please publish modules in offcanvas position.